100 thoughts on “Glupi jak Polacy (“Forget the Polish”) Z filmu “Land of The Lost”

 1. haha nie ma to jak stary dobry antysemityzm co? na pewno my sami nie mamy nic wspolnego z naszym wizerunkiem, wszystkiemu winni sa Zydzi, ktory za cel swojego istnienia obrali sobie zniszczenie Polakow ha ha!

 2. No nie bede wchodzic w szczegoly … ale ciekawe co?
  Bo tak jak Zyd gdziekolwiek jest na swiecie to jest zawsze od razu zauwazony jako .. 'Zyd' … niestety, szczegolnie np w Polsce …
  Tak teraz mamy ta sama sytuacje dla siebie … gdziekolwiek jestesmy czy fair czy nie … czy sprawiedliwe czy nie … jestesmy .. od razu .. .Polakiem.
  I w przeciwienstwie do tego co wiekszosc Polakow w Polsce mysli o sobie – madry, sprytny "Polak Potrafi" – wiekszosc swiata ma opinie "glupi, smierdzacy, pijak"

 3. Murzynek bambo nie był żartem tylko chodziło o przygotowywanie polskich dzieci do kontaktu z murzynami bo komuniści mieli plany w związku z ekspansją na przesiedlanie w głąb m.in. murzynów. Mówię poważnie.

 4. Oczywiście nie tylko żydzi szerzą anty-polonizm ,generalnie większość krajów europejskich ,przyjęła post-nazistowską politykę historyczną niemiec ,bo mają to w zasadzie gdzieś. Przodują w tym nie tylko sprawcy zbrodni ,ale np. Anglicy którzy nas dwukrotnie zdradzili i chcą swoją żałosność w ten sposób usprawiedliwić. Francuzi są anty-polonijni bo są tacy anglicy i niemcy więc też im prawda wisi. Znajdź mi drugi naród który zachował się tak wspaniale w czasie II w.ś. jak Polska.

 5. Generalnie to prawda. Narasta w nich frustracja przez to jak pomiatają i gardzą nimi kolorowi w ich własnym kraju ,to szukają ujścia na bezpiecznym celu. Faktem jednak jest ,iż ten anty-islamski i anty-polonijny "polityk" w Holandii ,nie pomnę nazwiska ,był finansowany przez amerykańskich żydów ,opłacali mu nawet prawników.

 6. Dobrze gada.
  A co może mądrzy jesteśmy jako naród??????
  Rząd ru*ha nas jak chce a my tylko innych krytykować umiemy to już Bułgaria lepiej sobie poradziła.

 7. I'm an American living in Warsaw and all I can say is that Poland is full of smart, educated and entrepreneurial people. This being said, very often the Poles I have met abroad leave a lot to be desired not in terms of smartness but rather in the way they behave. Way too often they are drunk, noisy and in general behave in unacceptable ways. This is obviously a minority of Poles abroad, but they are the ones that create that lousy stereotype. PS: I love Poland.

 8. no wlasnie … mowimy tego typu kawaly i nie przyjdzie nam do glowy jakie to straszne
  1) racism
  2) naprawde? dzieci kobiety zgazowane i spalane i to nadaje sie na kawal? No to moze np ilu oficerow zmiesci sie w Katyniu? Lub ile dzieci/mlodziezy zmiesci sie w kanalach sciekowych w Warszawie?

  Zastanowmy sie najpierw zanim otworzymy gembe …

 9. Polacy bierzcie przykład z tego Gada obrazili mu przodków to się nie dał i pogonił wszarzy 🙂

 10. Dokładnie.
  Dla zainteresowanych – książka "Hollywood's war on Poland" napisana przez amerykanskiego historyka ( polskiego pochodzenia) Biskupskiego.
  Doskonale udokumentowana, pokazuje jak od przynajmniej 80 lat Hollywood pracuje, by szkalowac Polaków.
  Stop propagandzie antypolskiej!!!

 11. As I commented before, the stereotype is created by purposeful policy on the part of media such as Hollywood – great book that depicts and documents it is Biskupski's "Hollywood's war on Poland" – can be bought on amazon.
  Once the smear campaign is successful, then it is easy to find individuals who may fit the stereotype.

 12. Powyrywałbym nogi z dupy temu padalcowi !!!!! JAKIM PRAWEM OCENIA INNY NARÓD !!! Niech najpierw ocenia swój …

 13. Kocham wszystkich pokurwionych amerykańców , którzy nie lubią Polski !!! – I dobrze , przynajmniej mi tu ta chołota nie będzie na Polskiej ziemi zdjęć cykać 🙂 Amerykanie – Go Home 🙂

 14. Tak ocenił polaków polak wielki wódź ogromny patriota Józef Piłsudski "Naród wspaniały, tylko ludzie ku.wy"

 15. Powodow jest wiele.
  W czasie 2 wojny chodzilo o nieantagonizowanie ZSRR i Stalina, poza tym dużej liczbie osób Polska przeszkadza ze względu na położenie i wyznawaną religię ( KK jest najbardziej zwalczaną religiią), no liczni Żydzi z Hollywood nas nie lubią

 16. Doszukujesz się winy wszędzie tylko nie w samych polakach.Typowe polskie zachowanie.Polski naród ma gro różnych wad i nie trzeba być wyjątkowo spostrzegawczym żeby te wady zauważyć.Z resztą mógłbym przytoczyć ogrom powiedzeń o polakach i to wielkich mężów stanu.Rozmyślania ludzi o ponad przeciętnej inteligencji i charyzmie.Zresztą sam Piłsudski Powiedział "Naród wspaniały,tylko ludzie ku..wy"

 17. Wole mniej wiedzieć a żyć godnie niż posiadać wiedzę" o świecie" i być upodlony do granic moralności.Druga sprawa tam jest wiedza kierunkowa ktoś jest dobry z matematyki to uczy się matematyki ktoś jest dobry w sporcie to kładzie się nacisk na rozwój sportowy a nam się tłucze tysiące niepotrzebnych informacji uczy się nas rzeczy które w życiu nie są przydatne.Naród Polski żyje w biedzie i jesteśmy 200lat za USA.Zresztą niemcy nie potrzebują wiz a ich sąsiad polska potrzebuje o czymś to świadczy.

 18. Jesteśmy na szarym końcu europy.Prawie pod każdym względem.Edukacja poziom życia,praca,służba zdrowia można by tak długo długo wymieniać.Jestem ciekaw ile książek w życiu przeczytałeś.Bo domyślam się że ostatnią którą przeczytałeś był Janko Muzykant.

 19. Kazdy naród ma wady, tylko różne, ale wady Polaków są rozdmuchane i rozreklamowane ponad miarę.
  Co do sławnych ludzi, to mogę przytoczyć ogrom bardzo negatywnych wypowiedzi np n.t. Żydów i wielu innych nacji, więc o niczym to nie świadczy.

 20. Nie wydaje mi się, żybyśmy byli 200 lat za USA, mieszkałam tam i pracowałam przez 20 lat i wiem, że przeciętny Polak jest dużo bardziej inteligentny niż przeciętny Amerykanin, więc nie przesadzaj, a w ogóle to może się wyloguj z tej naszej mniej wartościowej nacji.

 21. O żydach mogę powiedzieć Ci tyle że to jeden z najbogatszych narodów świata oraz jeden z najmądrzejszych a że nie rzucam słów na wiatr proszę zerknij na wykaz noblistów.

 22. Nagrodę nobla dostało do tej pory 802 osoby w tym 40 kobiet. Pierwszą nagrodzona kobietą byłą Maria Curie-Skłodowska. Tylko cztery osoby zdobyło nagrodę dwa razy i wśród nich była właśnie Maria Curie. Rodzina Curie wygrała nagrodę Nobla aż pięć razy.
  Oficjalnie czterech Polaków zdobyło nagrodę (Reymont, Miłosz, Wałęsa i Szymborska) ale lista byłaby znacznie dłuższa gdyby wliczyć w nią wszystkich polskich emigrantów i polskich Żydów.

 23. I don't care…and… i'm sorry i can't hear you over my Polnes…and yes it's true most of polish peoples are dumb…but in most of countries big part of peoples are idiots…

 24. Przez 3 lata chodziłam do szkoły w USA. Po pierwszym dniu załamałam się, gdyż nie było z kim normalnie pogadać. Nie wiedzieli kompletnie nic o świecie, a ich poziom nauki w 2 klasie liceum był na poziomie naszej 5 klasy podstawówki.Tłumoki. Stany są przereklamowane, jeśli chcesz się czymś zachwycić- jedź do Szwajcarii.

 25. He's not even funny in a real way. He is ridiculous, REALLY. A disaster 😉 He deiscredits Poles for no apparent reason, that's called misery 😉 Cheers.

 26. To zostań sobie tym głupkiem, jak Ci się tak to podoba. Tylko, że to nie jest żadna godność, jak jesteś głupkiem, to jesteś głupkiem, a nie człowiekiem żyjącym godnie. Masakra, woli być głupszy, ale mówi, że jest od kogoś mądrzejszy, bo jest od niego głupszy. Hehehe, to ci dopiero…

 27. Zapewne według Ciebie Polacy są najinteligentniejszym narodem świata tylko skąd ta bieda w naszym kraju? Nami może też rządzi szwedzka masoneria.

 28. Bieda jest stąd że nasz kraj nie miał takich możliwości jak np Francja – cały czas jakieś utrudnienia – zabory, wojna, komuna

 29. Amerykanie mówią że to Polacy są głupi… to brzmi jak jakaś horrendalna ironia.
  Americans says that Polish people are stupid… is this an irony? 😀

 30. Jaka bieda??? W porównaniu np. z USA trzymamy się bardzo dobrze. A jeśli chcesz wiedzieć dlaczego nie jesteśmy wspaniałym, bogatym narodem, to może powinieneś wrócić na lekcję historii.
  Nie chcę nas chwalić ponad miarę, ale prawda jest taka że to nasi matematycy rozpracowali enigmę, podczas gdy brytyjczycy pluli sobie w twarz. I to głównie nasi (a także Rosyjscy i trochę Azjatyccy) informatycy napędzają branże IT. Tylko że polskie wielkie umysły stoją w cieniu, w przeciwieństwie do hamerykanów

 31. Zabawne że tyle lat mineło a są jeszcze ludzie, którzy żyją amerykańskim snem. Ameryka to dno dna edukacji, musisz być kompletnie naiwny jeśli myślisz że jesteśmy 200 lat za USA w temacie edukacji. Poczytaj najpierw jaki jest wskaźnik ubóstwa w Hameryce, bogactwo tego kraju to iluzja, zaciągnięta na kredyt. A nauka kierunkowa? Proszę cię… hahah i myślisz że chociaż połowa amerykanów zostaje po skończeniu edukacji wykwalifikowanymi specjalistami ???

 32. I nie ośmieszaj się wspominając o tym że potrzebujemy wiz, bo jakbyś trochę poczytał to wiedziałbyś bardzo dobrze dlaczego tak jest.

 33. Nie no super sie mamy lepiej jak amerykanie już miała tu być druga japonia i druga irlandia no i od niemców jesteśmy lepsi pod każdym względem.A mój kuzyn stolarz w stanach dorobił się w 15 lat domu jachtu 3 samochodów i motocykla.Jestem Ciekaw co ty dorobiłeś się w polsce?

 34. Ameryka zaciągnieta na kredyt spojrz na polskie realia i zadłużenie naszego malutkie kraju o w miare jednorodnym narodzie w porównaniu z wielonarodową ameryką.Nauka Polscy magistrzy i inżynierzy pracują na zmywakach w Angli.Klupnij sie w łeb Polski idealisto.

 35. Jestem przekonany, że połowa Amerykanów po studiach pracuje w WallMarktcie przy rozkładaniu towarów na półkach, a jakieś kolejne 20% emigruje do Polski kopać kartofle za 3$ dziennie.

 36. Stoją ci nasi geniusze w tak głębokim cieniu, że nikt o nich nie wie. To przyzwyczajenie do konspiracji, które Polacy mają we krwi.

 37. Wielmożny Pani wyjaśnij nam więc tu zgromadzonym słowa wielkiego wodza Piłsudskiego "Naród wspaniały tylko ludzie ku..wy" a objawi nam się Twoja inteligencja.Czekamy…

 38. Trafiłeś w sedno polskiej natury.Brak moralności,zasad i poszanowania.Zapomniałeś już nauki najwybitniejszego Polaka jakim był Jan Paweł II.Właśnie świat jest lekcją miłosierdzia jest sprawdzianem ludzkości moralności i szeregu cnót których Ty nie posiadasz.Dla Ciebie świat to pole bitwy na którym można gwałcić,kraść i mordować bo Ty jesteś przecież polakiem Panem świata.

 39. Realistyczne postrzeganie świata nazywasz sraniem do własnego gniazda? I uznajesz to za wadę. Wiem że prawda w oczy kole.Niestety Polacy mają sporo wad ale wedle swojej natury do wad i błędów nie potrafią się przyznać brak im pokory.

 40. Hehehe. Drwiny z nas robią, a większość z nich nawet nie wie, że istnieje polski naród. I nawet nie wiedzieli, że mamy plaże po ich porażce z siatkówki plażowej. Fakt, że mają najlepsze labolatoria a ich naukowcy zdobyli więcej nagród Nobla niż my, ale społeczeństwo amerykańskie jest dużo durniejsze od naszych. Jak na przykład wyznają wiarę w zombie czy w wampiry albo takie typowe UFO.

 41. Ich naukowcy są w większości kształceni na najlepszych uniwersytetach europejskich.Najwyższy poziom i najniżej płatne(dla nich -opłacalne,jak darmo):U.Warszawski,A.Krakowska,A.Śląska,itp.Najlepsi otrzymują lukratywne kontrakty i stypendia dla zachęty pozostania.Natomiast ,rzeczywiście,technologia medyczna,laboratoryjna i badawcza oraz eksperymentalna stoi u nich na wysokim poziomie.

 42. Więc,co ty tu robisz trollu,zamiast wracać do kolumny swoich ,gdzie piszą waszym własnym językiem?Paniczu spozaświatowy!Swoi tylko ze swoimi się dogadują,a ty, czego szukasz,to znajdujesz.Współczucie,biedaku społeczny! To ty byłeś Anną Zimmerman? 😀 😀

 43. no ludzie … prosze Was , o czym wy piszecie ! to ,ze u nich Uniwersytety na wyzszym poziomie to nie znaczy ,ze Polacy sa glupi !
  Widac jak polacy bronia swoich…!!!!!!!!

 44. Co nie zmienia faktu, że to co napisałem jest prawdą. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale przeciętny Amerykanin jest głupszy od buta.

 45. Oczywiście,że tak!Cały ich system państwowy od lat działa w kierunku poszerzania przepaści pomiędzy bogatymi a biednymi,oraz wykształconymi(elity),a wciąż głupiejącymi masami społecznymi.Tacy nie zadają pytań,ani nie dociekają,tylko chłoną jak gąbka efekty działania showbiznesów,a główny napęd-to coraz większa kasa kosztem zatraty rozumienia cennych wartości międzyludzkich:kosztowni psychoanalitycy,frustracje,nark.ucieczki z domów,porwania,samobójstwa,napady z br.na szkoły…Am.to m.zd.-pomyłka.

 46. Sporo świetnie wykształconych Polaków jest cenionych jako dobrze przygotowani wykładowcy na ich uniwersytetach.Zgadnij,dlaczego?Bo to ludzie po polskich-krajowych aplikacjach,z indywidualizmem i charyzmą-na wyjazdach bez powrotu.Ja,po kilku wglądach uważam,że to nasze uniwersytety są na wyższym poziomie.Tylko ich dofinansowanie i technologia są lepsze.Polacy(z dużej litery) są od zawsze edukowani ze starannością,szerokim światopoglądem i wartościami narodowymi i ludzkimi.Jako społ.są mądrzejsi.

 47. .. ale ma szczęście, bo od urodzenia mówi po angielsku. W przypadku języka z rozbudowaną deklinacją (jakim jest np. polski) nie byłby chyba w stanie wymieniać informacji z otoczeniem 😉 Podejrzewam, że wypadłby znacznie gorzej, niż "po angielsku".

 48. Angielski w Ameryce został od dawna uproszczony,zniekształcony i podstosowany dowygody użytku z powodu wieloletnich wielopaństwowych napływów emigracyjnych z całego świata,których przedstawiciele niezbyt się przejmowali prawidłowym poznaniem j.ang,lecz go spłycili do poziomu praktycznego,rozpuszczając w nim kult.domieszkiPrzeciętny Amerykanin nawet ze zwykłym Anglikiem ma trudności w porozumieniuAzjata-tradycyjnie-ok 4 tysięcy znaków literowych,pojęciowych i zgłoskowych.Inny świat a po ang.umie.

 49. Nie dziwię się wcale, że Azjata np. chińskiego pochodzenia umie po angielsku. Świat chińskiej kaligrafii i języka jest przecież bardziej skomplikowany od angielskiego. Dla tego, kto przebrnął przez skomplikowany labirynt chińskich hieroglifów angielski nie będzie przeszkodą.

 50. Komentarz dowcipny, niemniej jednak nie całkiem trafny.
  O pewnych Polakach z "głębokiego cienia" wiedzą osoby kompetentne. Stefan Kudelski jest w pewnych gremiach znanym wynalazcą i twórcą międzynarodowego sukcesu swojej szwajcarskiej firmy. Kolejny przykład to Jan Czochralski,wynalazca powszechnie stosowanej do dzisiaj metody otrzymywania monokryształów krzemu, istotnej dla procesu produkcji mikroprocesorów. Następne przykłady: Adam Ostaszewski – pierwszy helikopter. cdn.

 51. 2/ Henryk Magnuski – walkie-talkie dla MOTOROLI; Jan Szczepanik – barwoczuły papier fotograficzny; niebieski laser na bazie azotku galu (GaN) – polscy wynalazcy. Tak więc ten "cień" w którym stoją nasi geniusze to raczej efekt ciemnoty /niewiedzy innych 😉

 52. W wielkim skrócie i schemacie powiedziawszy,im bardziej na Wschód,tym bliżej na "odrodzenie"(poziomy wartości i myśli-patrząc w historię ich wynalazczości),a im dalej na Zachód tym szybciej na "odpad"i zaśmiecenie (chodzi o to samo),czyli spłycenie wszystkiego,zużywalność i konsumpcja bez limitu.I,merytoryczne porównanie 🙂 (z teorii fil.biorąc) 🙂 .Jeśli nawet Ziemia się kręci na Wschód,to może właśnie tam powinniśmy odszukać to,co uległo zagubieniu?Pozdówko.

 53. No nie wiem. Nie mieliśmy w ogóle kolonii po za Europą. Hiszpanie, Anglicy czy też Francuzi zakładali na masową potęgę kolonie. Zobacz co teraz jest. W Kanadzie są dwa języki urzędowe: angielski i francuski. W USA jest j.ang jako urzędowy, bo pierwszymi osadnikami, jakich wyspiarze wysyłali to byli sami Anglicy. Jak myślisz, skąd się wzięli Polacy na Litwie? Po zatwierdzeniu unii Polacy zakładali tam swoje folwarki. No bo chyba nie z powodów bezrobocia.

 54. I cała rewelacyjna reszta,np.Tadeusz Sendzimir-Edison metalurgii,Marek Bartosik-prof.Pol.Łódzka-18 patentów,Karpiński-inż.elektr.informatyk,Lucjan Łągiewka-rewelacyjny zderzak samochodowy amortyzujący wstrząsy,itd.Prawdziwy"sezam" nauki i techniki otwierał oczarowanym widzom program"Sonda" '77-'89r-innowacyjny ewenement w skali światowej,który nie krył tajników nowatorskich myśli technicznych,przerwany nagłą śmiercią prowadzącychPolecam:tytuł w Ggl"Gdzie są polskie wynalazki?Wirtualna Polonia".

 55. Tak,to prawda,że Franc.Hiszp.Ang.zakładali kolonie-aby rozszerzać swoje wpływy,bogacić się,eksploatować tereny gnębiąc przy okazji ludność,pozbawiając ich elementarnych praw do życia,wszystko na własnych warunkach.Jakiś kulturowy wpływ pozostał do tej pory.Nie wiem,czy można porównywać do nich polskie kolonie np.na Litwie dyskryminacja Polaków jest totalna i dotyczywszystkich aspektówżycia polityczn,ekonomicznego,społecznego, kulturowego,a nawet osobistego(lit.pisownia polskich imion i nazwisk).

 56. facepalm Czy ja porównuję? Zanim coś napiszesz przeczytaj co najmniej 2 razy tekst. Przynajmniej dla Ukrainców czy Białorusinów to była kolonizacja na wzór Zachodniej Europy. To tak samo jak złe interpretowanie "South Parku" lub "Kapitana Bomby".

 57. "Facepalm"czy nie,to jednak nie zmienia faktu,że potęgi państw kolonialnych Zach.E.rosły w siłę morską,militarną i ekonomiczną przez setki lat tylko dzięki eksploatacji kolonii.Wcale nie chodzi mi o to,że ty porównujesz coś(sory za spaczoną interpretację),tylko o to,że zarówno Polacy z dawna zasiedleni na Wsch.(rdzenni mieszkańcy)jak i ci ostatnio przyb.(niskie podatki)nie mieli żadnego wpływu na wzrost,czy upadek znaczenia sił ekon.P.R.Natomiast dyskryminacja ze strony władz istnieje do dziś.

 58. 2odp:Zarówno moje osobiste wglądy w temat,jak i powyższy film,i inne podobne,daje mi dziwnie niepokojące wyobrażenie o sztucznie nakręcanej machinie poniżającej pozycję i osiągnięcia Polaków na arenie światowego poziomu (np.film"Enigma"-chwała Anglikom a o Polakach ani słowa-podrzędni pomocnicy).Długo by wymieniać,za mało znaków.

 59. Forget the Polish, if it wasn't for one of them called Copernicus, your Sun would still travel around your flat Earth, dumbass!

 60. I'm a 100% polish and found this funny, but I do know that Poland is known to have the best IQ stats in Europe… also dominating America haha

 61. What happened in '68 is that Poles had enough of being terrorized by jewish communist machine. A lot of jews fled to Israel to avoid being prosecuted for their crimes such as torture and murder of political opponents

 62. 1/
  It's a revenge for ancestors' inferiority complex they have had in old Poland. Jews of Hollywood come from polish Jews or another east-european Jews very often. They changed their place of living after their education. They put off their old clothes as well as their ancient habits in order to be accepted.

 63. 2/
  Nowdays they are accepted in new "make up" by the new country. They are influential & rich enough to buy many clappers in mass media. These clappers are echoes of their old dislikes and resentments to Poland – still hostile and catholic in their opinion.

 64. Z tego co widać to obecnie polska jest jednym z najgłupszych ,,państw,, na świecie. Rząd (idioci), zacofana służba zdrowia, dzisiejsza ,,solidarna społeczność. Młodzież? Myślicie że jak nauczycie się walczyć to poradzicie sobie przy prawdopodobnym wybuchu wojny? Zdechniecie zanim zdążycie krzyknąć: ku**a. Do zwyciężania jest potrzebny jeszcze rozum i umiejętność pomagania i współpracowania z innymi. Ten kraj to śmietnik, a większość nawet nie stara się tego choćby spróbować zmienić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *